Нові українські анекдоти — 9 грудня 2023

Жінки називають цапом того, кого не вдалося зробити бараном

З віком Новий рік настає все частіше та частіше.

Сьогодні бачив, як одна бабуся допомогла перейти дорогу хлопчику, який грає на смартфоні.

Якщо ти все життя працював, це зовсім не означає, що в тебе буде забезпечена старість. У нас це взагалі нічого не означає, окрім того, що ти все життя працював

Вам буде цікаво — відпочинок на озері Сиваш біля Криму

Про «пацаків» та «чатлан»

У сценарії фільму Кін-Дза-Дза був епізод, який пояснює чим відрізняються «Пацаки» від «Чатлан» і що взагалі означає слово «Пацак». У фільм цей епізод не увійшов, мабуть, із цензурних міркувань.
«Торгівець обережно сипав монети в мішок і сховав його в глибині складок одягу.

Зараз мало хто знає історію, — сказав
він, тому й ніхто не зміг пояснити вам, чим відрізняється Пацак від Чатланіна. А я знаю історію. Колись тут усе було по-іншому, тут була процвітаюча цивілізація, тут панували мир, щастя, добробут, але це було так давно, мало хто пам’ятає.

А що сталося? Куди все поділося? – поцікавився Дядя Вова.
— А потім прийшли вони, Пацаки. Ми їх прозвали «пацаками», «пацак» — це м’ясник старою мовою, а як вони називалися насправді, ніхто вже не пам’ятає. Тоді то був інший народ. Вони вбивали, ґвалтували, грабували, вони знищували все на своєму шляху. Ми боролися з ними і поступово робилися як вони. Нас вела вперед ненависть, і вона призвела до перемоги. А коли ми перемогли, то жодних інших почуттів, окрім ненависті, у нас не лишилося. Усі інші почуття випалила війна. Ми прокляли Пацаков на віки. Ми створили індикатори, які показують наявність пацацької крові у людини, навіть якщо вона розведена у сто разів. Якщо ти нащадок Пацака, то червона лампочка покаже це. І так буде у твоїх дітей, і онуків, до кінця століть. Тому що ніхто не поєднується з пацаками. Але, — продавець зробив паузу і підкинув дров у багаття, — це вже не має жодного сенсу, бо чатлани самі стали як пацаки. Ти маєш рацію, Скрипаль, зараз уже немає жодної різниці.
— Але ж ми не з вашої планети! — закричав Гедеван. — Наші пращури не воювали з вами, чому ми Пацаки?
— Значить, на вашій планеті теж є свої Пацаки, — байдуже сказав торговець, — значить ви теж здатні нападати, грабувати, вбивати, ґвалтувати. Ви можете виглядати цивілізованими і думати, як цивілізовані люди, але як тільки обставини зміниться, ви будете поводитися, як і властиво Пацаку. Я впевнений, що у вашій мові також є слово для позначення таких людей…»

(якщо хтось не зрозумів хто такий пацак то прочитайте це слово з заду)

Секрети Азовського моря